Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0021
OBOWIĄZKI:
1.Sprzątanie klatek schodowych,2. Mycie okien,3. Czyszczenie lamperii,4. Doczyszczanie posadzek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • ZADANIA: Utrzymanie czystości powierzchni parkingowej Sprzątanie, zamiatanie, mycie maszynowe WYMAGANIA: Dokładność Sumienność

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Kutno
  • 1. Wykonywanie prac porządkowych w budynku, 2. Praca wykonywana głównie manualna, czasem przy użyciu sprzętu czyszczącego na hali produkcyjnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Dodane: 2021-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - sprzątanie mieszkań, biur, szkół, lokali- sprzątanie z użyciem środków antyalergicznych/ekologicznych/dla dzieci- dobór właściwej metody sprzątania- sprzątanie za pomocą maszyn i...

  • Dodane: 2021-01-15

PROTEKT

łódzkie / Łódź
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30

  • Dodane: 2021-01-15