Praca: Sprzątaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0371
OBOWIĄZKI:
nauka sprzątania sal, sprzątania łazienek, dezynfekcji podłóg, mycia okien,nauka pomocy przy wydawaniu posiłków (catering)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ISS Facility Services Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź / Śmigłego Rydza
  • Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: serwis biura kuchni i toalet, obsługa zmywarek przygotowanie odpowiednich roztworów myjących gospodarowanie środkami czystości Czego...

  • Dodane: wczoraj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! lub zlecenie Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego Szacunek i zrozumienie. Oczekujemy:...

  • Dodane: 2021-04-21

PROTEKT

łódzkie / Łódź
  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30

  • Dodane: 2021-04-20

Dussmann Polska Sp.z o.o.

łódzkie / Głuchów
  • Oferujemy: Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne ZAPEWNIAMY DOWÓZ PRACOWNICZY TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, szacunek i...

  • Dodane: 2021-04-19