Praca: Sprzedawca internetowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca internetowy
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0269
OBOWIĄZKI:
1. Komplementacja zamówień klientów, 2. Przygotowanie zamówień klientów do wysyłki, 3. Mailowa i telefoniczna obsługa klienta, 4. Utrzymanie porządku w zakładzie pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy