Praca: Sprzedawca internetowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sprzedawca internetowy
Miejsce pracy: Wola Grzymkowa
Numer: StPr/21/2044
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez internet (przyjmowanie i obsługa zamówień, drukowanie, przygotowywanie i pakowanie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

komunikatywność, zdolności sprzedażowe

Miejsce pracy:

Wola Grzymkowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu