Praca: Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/21/0631
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta sklepu.Przyjmowanie towaru od dostawców.Krojenie chleba i wędlin.Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.Metkowanie i wykładanie towaru na półkach.Obsługa urządzeń sklepowych tj. krajalnica do wędlin, krajalnica do sera, krajalnica do chleba.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu