Praca: Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0170
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż produktów mięsno spożywczych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość obsługi kas fiskalnych.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej