Praca: Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/20/0578
OBOWIĄZKI:
-obsługa klienta-obsługa kasy fiskalnej-wystawianie faktur i dokumentów sprzedaży-przyjmowanie dostaw na kolektor danych-składanie zamówień droga elektroniczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności handlowe
Uprawnienia: OBSŁUGA DRUKARKI FISKALNEJ
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : wysoka kultura osobista[Inne] : Konieczne jest posiadanie książeczki SANEPID, kandydaci zgłaszający się do Pracodawcy muszą posiadać ze sobą cv, wizyty osobiste w poniedziałki i czwartki w godzinach 10.00-15.00

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach