Praca: Sprzedawca na stoisku mięsnym


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzedawca na stoisku mięsnym
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/20/0389
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta na stoisku mięsnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Sprzedawca w branży mięsnej

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

M&P PAVLINA Sp. z o.o. Sp. k.
łódzkie / Łódź
  • Miejsce pracy: Łódź Szukasz ciekawej drogi zawodowej? Jeśli posiadasz chęć do pracy, nauki i wrodzony optymizm. Z łatwością komunikujesz się z ludźmi mamy dla Ciebie ciekawą pełną...

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Tuszyn
  • -Praca na sali sprzedaży - Przygotowanie zamówień towaru - Przyjmowanie dostawWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: dzisiaj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wypiek pieczywa, obsługa pieca piekarniczego, wykładanie towaru, dbanie o porządek na sklepie i na magazynie.Wymagania konieczne:Wykształcenie:...

  • Dodane: dzisiaj
Big Star
łódzkie / Rzgów - Outlet
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited,obsługę stanowiska kasowego,dbanie o wygląd i wystrój...

  • Dodane: dzisiaj