Praca: Sprzedawca (sklep z asortymentem instalacyjno-gazowniczym)

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzedawca (sklep z asortymentem instalacyjno-gazowniczym)
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0015
OBOWIĄZKI:
-obsługa klienta,-sprzedaż asortymentu, -obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wymagana znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, programów sprzedażowych,

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim