Sprzedawca w branży spożywczej

2024-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd

Miejsce pracy: Ujazd (pow. tomaszowski, gm. Ujazd), Ujazd
Numer: StPr/24/0049
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych, przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, obsługa klientów, dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy, zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ujazd

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane