Praca: Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Lutomiersk
Numer: StPr/21/0519
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży; przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży; obsługiwanie klientów; dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów. Umowa zlecenie na okres 3 lat. Praca w godzinach 8-12.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Przygotowanie potraw kuchni rosyjskiej : rastieggay, kotlety Pozharsky, czeburieki. Znajomość języka rosyjskiego jest wymagana ze względu na kontakt z klientami posługującymi się w tym języku.

Miejsce pracy:

Lutomiersk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach