Sprzedawca w drogerii


2024-03-24


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sprzedawca w drogerii
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
sprzedaż kosmetyków i chemii gospodarczej w drogerii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

dzisiaj

Firma: VRG S.A.

Miasto: Łódź, Manufaktura

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo...

Więcej

Sprzedawca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

sprzedaż towaru oraz obsługa klientów w sklepie spożywczym, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i rozkładaniae towaru,dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy Wymagania konieczne:...

Więcej

Sprzedawca w branży spożywczej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Obsługa klientów, 2. Dokonywanie bieżących kontroli art. spożywczych, 3. Uzupelnianie asortymentu sprzedawanych towarów, 4. Obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej