Sprzedawca w dziale obsługi klienta

2024-02-11

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Stryków

Miejsce pracy: Stryków
Numer: StPr/24/0194
OBOWIĄZKI:
Obsługa programu optima, wystawianie dokumentów WZ i FV. Przyjmowanie towaru, wprowadzanie na magazyn, sprzedaż towarów i nawozów, materiałów budowlanych. udzielanie informacji o towarach klientom, rozmowy z przedstawicielami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

doświadczenie na podobnym stanowiskuobsługa programu Optima- mile widziane

Miejsce pracy:

Stryków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane