Praca: Sprzedawca w handlu hurtowym


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca w handlu hurtowym
Miejsce pracy: Gospodarz
Numer: StPr/21/0069
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych, nawiązywanie nowych kontaktów w Indiach, dbanie o interesy firmy i kontrahentów z Indii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Język hindii- biegle

Miejsce pracy:

Gospodarz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Dąbrowa
  • Sprzedaż wędlin, obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Dodane: 2021-01-19

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Oferta dla osób do 30 roku życia. Obsługa klienta na stanowisku piekarniczo-cukierniczym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-01-19

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Karola Adamieckiego 16
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: 2021-01-19

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Maratońska 109A
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: 2021-01-19