Praca: Sprzedawca w handlu hurtowym

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca w handlu hurtowym
Miejsce pracy: Gospodarz
Numer: StPr/21/0254
OBOWIĄZKI:
Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z klientami z Indii i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi, w tym także negocjowanie warunków współpracy w języku Hindii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: hindi (hinduski), w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Gospodarz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód