Sprzedawca

2024-02-01

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zgierz

Sprzedawca
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0114
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z pracą programu sprzedażowego WAPRO - nauka.- nauka obsługi klienta,- nauka przygotowania towarów do wysyłki,- nauka przygotowania ofert sprzedażowych,- nauka pracy na platformie ALLEGRO,- nauka obsługi sklepu internetowego,- nauka przyjmowania i sporządzania wniosków reklamacyjnych,- nauka wykładania towaru,- nauka telefonicznego kontaktu z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane