Sprzedawca


2024-05-18


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0416
OBOWIĄZKI:
- obsługa klientów;- obsługa kasy fiskalnej;- przyjmowanie towaru;- wykładanie towaru;- dbanie o porządek na miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzedawca / Ekspedientka

dzisiaj

Firma: Cukiernie P. Chojecki

Miasto: Łódź, Widzew

Zakres obowiązków: miła i profesjonalna obsługa klienta dbanie o estetyczny wygląd punktu wykładania towaru wypełnianie dokumentów w systemie (komputer) Wymagania: sympatycznej aparycji mile...

Więcej

Sprzedawca

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Miasto: Drużbin

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, układanie, przyjmowanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Sprzedawca

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

obsługa klienta, wykładanie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Umiejętność obsługi kas fiskalnych Wymagania inne:

Więcej