Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/20/0077
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, kasy fiskalnej, ustawianie towaru na półkach, kontrola przydatności produktów go spożycia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Bez wymagań może być odoba bez doświadczenia

Miejsce pracy:

Brzeziny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • obsługa klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: wczoraj
The Body Shop
łódzkie / Łódź - CH Manufaktura
  •  Wymiar etatu: pełny Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:Profesjonalną obsługę klienta;Udzielanie porad w doborze produktów;Obsługę kasy fiskalnej;Dbałość o sklep zgodnie z...

  • Dodane: wczoraj
MARTES SPORT Sp. z o. o.
łódzkie / Radomsko Era Park
  • Do Twoich zadań należeć będzie:Profesjonalna obsługa klientaPraca z kasą fiskalnąDbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepuSzukamy osób, które:Lubią pracę zespołowąŁatwo...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
łódzkie / Sławno
  • obsługa klientaWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2020-02-26