Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0914
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Niechcice
  • Przygotowanie stanowiska pracy, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa urządzeń sklepowych, przygotowanie towarów do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta.

  • Dodane: wczoraj
łódzkie / Radomsko
  • p sWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brakWykształcenie: średnie branżowe, brakWykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie: średnie zawodowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
łódzkie / Skierniewice
  • OBSŁUGA KLIENTAOBSŁUGA KOMPUTERANAPRAWA SPRZĘTU OGRODNICZEGOWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Starowa Góra
  • Obsługa klienta, układanie towaru w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, dbalość o estetykę na stanowisku pracy, dyspozycyjność.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...