Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0824
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uczciwość punktualność sumienność w pracy

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Kutno
  • Sprzedaż towarów i usług,obsługa kasy fiskalnej,wykładanie towarów na półkach sklepowych,obsługa stoiska fresh-cafe.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -obsługa klienta, -przyjmowanie - realizowanie zamówień, -obsługa kasy fiskalnej;Wymagania inne:mile widziane doświadczenie

Eurocash S.A.
łódzkie / Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Tomasz
  • Prawa jazdy kategorii BGotowości do założenia własnej działalności gospodarczejZaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.
łódzkie / Rzgów - Ptak Outlet
  • Kierowanie zmianą podczas nieobecności kierownika sklepuzarządzanie towarem oraz wdrażanie promocji sprzedażowychodpowiedzialność za wyniki finansowe na Twojej zmianie oraz zapewnienie...