Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/20/0939
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: dobry stan zdrowia
Uprawnienia: punktualność, komunikatywność, praca w zespole

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • Konfekcjonowanie art. spożywczych, obsługa klientów detalicznychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakWymagania inne:- praca w godz. 8.00 - 16.00- komunikatywność, praca w...

  • Dodane: 2020-11-27
PSST Sp. z o.o.
łódzkie / Łódź - Manufaktura
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientemsympatia do zwierzątdobra obsługa komputerazaangażowanie, solidność i uczciwośćmile widziane: wykształcenie średnie, doświadczenie na...

  • Dodane: 2020-11-27
Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
łódzkie / Kutno
  • Sprzedaż towarów i usług,obsługa kasy fiskalnej,wykładanie towarów na półkach sklepowych,obsługa stoiska fresh-cafe.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,...

  • Dodane: 2020-11-26
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -obsługa klienta, -przyjmowanie - realizowanie zamówień, -obsługa kasy fiskalnej;Wymagania inne:mile widziane doświadczenie

  • Dodane: 2020-11-26