Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca
Miejsce pracy: Andrespol
Numer: StPr/20/1399
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż detaliczna ryb,skorupiaków i mięczaków a także patroszenie, filetowanie i przygotowywanie do sprzedazy ww. towarów.Premia uznaniowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

umiejętność patroszenia oraz filetowania ryb

Miejsce pracy:

Andrespol


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Karola Adamieckiego 16
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: wczoraj

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Maratońska 109A
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Tuszyn
  • -Praca na sali sprzedaży - Przygotowanie zamówień towaru - Przyjmowanie dostaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-01-18

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Tuszyn
  • -Praca na sali sprzedaży - Przygotowanie zamówień towaru - Przyjmowanie dostaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-01-17