Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Piątek
Numer: StPr/21/0081
OBOWIĄZKI:
1. Praca na kasie fiskalnej, wadze i terminalu płatniczym2. Mycie i sprzątanie podłóg3. Układanie towaru na półkach4. Przyjmowanie dostaw towarów5. Zmiany cen na półkach6. Układanie w ladach chłodniczych i ich mycie7. Rozliczanie zwrotów pieczywa i ciasta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Piątek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy