Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0075
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Karola Adamieckiego 16
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - OBSŁUGA KLIENTA,- PRZYJMOWANIE I SPRAWDZENIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYCM,- WYCENA TOWARU I WPROWADZANIE DO SYSTEMU MAGAZYNOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-03-06

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu, fundusz unijny PO WEr dla osób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • obsługa klienta, obsługa kasy , sprzedaż towarów Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Obsługa komputera

  • Dodane: 2021-03-05