Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0113
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, kasy fiskalnej, ekspozycja towarów, przyjmowanie dostaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Swolszewice Małe
  • obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Big Star

łódzkie / Rzgów - Outlet
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, obsługę stanowiska kasowego, dbanie o wygląd i...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Szadek
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego; wykładanie i odpowiednia ekspozycja towarów; sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym i dbanie o czystość miejsca pracy...

  • Dodane: 2021-03-03

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Łanięta
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: komunikatywność

  • Dodane: 2021-03-03