Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kurowice
Numer: StPr/21/0227
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca
Miejsce pracy:

Kurowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - OBSŁUGA KLIENTA,- PRZYJMOWANIE I SPRAWDZENIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYCM,- WYCENA TOWARU I WPROWADZANIE DO SYSTEMU MAGAZYNOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu, fundusz unijny PO WEr dla osób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: obsługa komputera

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • obsługa klienta, obsługa kasy , sprzedaż towarów Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Obsługa komputera

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa klienta, 2. Dbałość o czystość sklepu, 3. Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera, 4. Rozkładanie towaru. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...