Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Drzewica
Numer: StPr/21/0087
OBOWIĄZKI:

sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Drzewica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa klienta, 2. Obsługa kasy fiskalnej, 3. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: dyspozycyjność...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: kreatywność...

  • Dodane: dzisiaj

Big Star

łódzkie / Rzgów - Outlet
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: bezpośrednią obsługę klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, obsługę stanowiska kasowego, dbanie o wygląd i...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: dzisiaj