Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0161
OBOWIĄZKI:
p s
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: punktualność
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dobry kontakt z klientem
Uprawnienia: odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Pabianice, ul. Zamkowa 43-47
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone zaplecze socjalne, w którym...

  • Dodane: dzisiaj

Trussardi Poland

łódzkie / Łódź - CH Manufaktura
  • (pełny etat) Fascynujesz się modą i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, profesjonalna obsługa klienta jest czymś naturalnym a dzięki swoim umiejętnościom i wysokiej kulturze osobistej...

  • Dodane: wczoraj

SMYK S.A.

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Dąbrowa
  • przygotowanie towarów do sprzedaży, kontrola jakości towarów, obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-04-17