Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Poddębice
Numer: StPr/21/0046
OBOWIĄZKI:
sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Poddębice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka sprzedaży towarów, nauka realizacji zamówień, dbania o estetyke miejsca sprzedaży, przyjmowania oraz rejestrowania zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: dzisiaj

łódzkie / Zubki Duże
  • Sprzedaż na targowiskach i giełdach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wymagana znajomość branży elektronicznej , mile widziane 2 miesiące doświadczenia na...

łódzkie / Wartkowice
  • obsługa klienta, układanie towaru na półkach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: POWER