Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0149
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klienta, 2. Dbałość o czystość sklepu, 3. Obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera, 4. Rozkładanie towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Karola Adamieckiego 16
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

  • Dodane: 2021-05-07

OCHNIK S.A.

łódzkie / Łódź
  • do salonu w CH Port w Łodzi Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie...

  • Dodane: 2021-05-07

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - OBSŁUGA KLIENTA,- PRZYJMOWANIE I SPRAWDZENIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYCM,- WYCENA TOWARU I WPROWADZANIE DO SYSTEMU MAGAZYNOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-05-07

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Poddębice
  • sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2021-05-07