Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0336
OBOWIĄZKI:

nauka sprzedaży towarów, nauka realizacji zamówień, dbania o estetyke miejsca sprzedaży, przyjmowania oraz rejestrowania zamówień

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Trussardi Poland

łódzkie / Łódź - Manufaktura
  • (niepełny etat) Fascynujesz się modą i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, profesjonalna obsługa klienta jest czymś naturalnym a dzięki swoim umiejętnościom i wysokiej kulturze...

  • Dodane: wczoraj

CFI Hotels Group

łódzkie / Łódź
  • Co będzie należało do Twoich zadań? sprzedaż naszych pysznych produktów: lodów, shakeów i kawy (pokochasz je od pierwszego spróbowania) obsługa kasy fiskalnej (tego Cię oczywiście...

  • Dodane: wczoraj

SMYK S.A.

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • Dodane: wczoraj

ACTIVE MG

łódzkie / Łódź (C.H. Manufaktura sklep Adidas), Rzgów (C.H. Outlet Ptak sklep Adidas)
  • profesjonalna obsługa klienta, prace z towarem, prace porządkowe w salonie i magazynie. umiejętności pracy w zespole, sumienności i zaangażowania, dobrej prezencji, dyspozycyjności,...

  • Dodane: wczoraj