Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sędziejowice
Numer: StPr/21/0429
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sędziejowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Rzgów - Ptak Outlet
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze...

  • Dodane: dzisiaj

SMYK S.A.

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • Dodane: wczoraj

Abra S.A.

  • Nasz Sprzedawca: Rozumie potrzeby Klientów Lubi i chce sprzedawać Do pracy motywuje Go system premiowy Pracuje zespołowo, dzieli się wiedzą Chcesz być jednym z nas? Mamy dla Ciebie: System...

Trenkwalder

łódzkie / Rzgów
  • obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminala, uzupełnianie braków w towarze, dbanie o porządek na stanowisku pracy. gotowość do pracy w weekendy, pełnoletność, książeczka sanepid (mile...