Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/22/0170
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów, rozkładanie towaru na pólki, obsługa urządzeń sklepowych, przygotowanie towaru do sprzedaży, bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieruszów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • POZNANIE PROGRAMU SPRZEDAŻOWEGO subiekt gt, ZAPOZNANIE Z NAZEWNICTWEM BRANŻOWYM, DOBIERANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO POSZCZEGÓLNYCH MODELI, PROWADZENIE SPRZEDAŻY CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wymagania...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJMOWANIE DOSTAW. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa klienta.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Układanie towaru.4. Utrzymanie porządku na sklepie i magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Osjaków
  • obsługa klienta, prace porządkowe, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: dyspozycyjność

  • Dodane: wczoraj