Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0123
OBOWIĄZKI:

staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Sulejów
  • Przyjmowanie dostaw towarów; obsługa klienta; ekspozycja towaru; pakowanie wyrobów cukierniczych.

  • Dodane: 2022-05-19

Netto Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Wyszyńskiego 107
  • CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do...

łódzkie / Łódź, ul. Karola Adamieckiego 16

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • OBSŁUFGA KASY FISKALNEJ, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W SKLEPIE ORAZ W JEGO OBRĘBIE, PRZYJMOWANIE I ROZKŁADANIE TOWARU WG. FAKTUR SPRZEDAŻY, SPRAWDZANIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM...

  • Dodane: 2022-05-18