Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0364
OBOWIĄZKI:

OBSŁUFGA KASY FISKALNEJ, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W SKLEPIE ORAZ W JEGO OBRĘBIE, PRZYJMOWANIE I ROZKŁADANIE TOWARU WG. FAKTUR SPRZEDAŻY, SPRAWDZANIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM WG. FAKTUR ZAKUPU, ZAMAWIANIE TOWARU WG. STANU SPRZEDAŻY, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA REGAŁACH, OBSŁUGA KLIENTA

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie