Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sobawiny
Numer: StPr/22/0502
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż art. spożywczo - przemysłowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Sobawiny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa klienta,2. Obsługa kasy fiskalnej,3. Wykładanie towaru na półki,4. Metkowanie i wyliczanie cen,5. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

  • Dodane: 2022-06-24

łódzkie / Opoczno
  • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ;OBSŁUGA TERMINALA PŁATNICZEGO, PRZYJĘCIE TOWARÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, WYMAGANA...

  • Dodane: 2022-06-23

łódzkie / Witonia
  • 1. Obsługa klientów, 2. Obsługa kasy fiskalnej, 3. Przyjmowanie zamówień na bukiety - wiązanki, 4. Przygotowywanie bukietów, wiązanek, 5. Podlewanie kwiatów, 6. Dbanie o czystość w...

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Marzenin
  • wg programu stazu, RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa komputera