Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Olszowiec
Numer: StPr/22/0942
OBOWIĄZKI:
sprzedaż towaru, obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność obsługi kas fiskalnych

Miejsce pracy:

Olszowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Uniejów
  • handel Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-08-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW W PUNKCIE SPRZEDAŻY. PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY ORAZ ICH WYEKSPONOWANIE. OBSŁUGIWANIE NABYWCY SPRZEDAWANYCH TOWARÓW W HANDLU DETALICZNYM I HURTOWYM....

  • Dodane: 2022-08-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Białynin
  • - obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - proszę...

  • Dodane: 2022-08-13

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • - ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- OBSŁUGA KLIENTA,- OBSŁUGA KASDY FISKALNEJ,- OBSŁUGA SALI ZABAW,- OBSŁUGA MAŁEJ GASTRONOMII. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Dodane: 2022-08-13