Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dąbrowa nad Czarną
Numer: StPr/22/1798
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie towarów do sprzedaży; bezpośrednia obsługa klienta; przyjmowanie reklamacji; obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Miejsce pracy:

Dąbrowa nad Czarną

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • WPROWADZIE TOWARU DO SYSTEMU, SPRZEDAŻ NA KASIE FISKALNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Świnice Warckie
  • - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] :...

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • SPRZEDAŻ PRODUKTÓW MIĘSNYCH I WYROBÓW WĘDLINIARSKICH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...