Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/20/0378
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej ( możliwość przyuczenia). Praca wykonywana będzie na stoisku przy cmentarzu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługi klienta

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: umiejętność obsługi kasy fiskalnej

Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Brzeziny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach