Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/20/1540
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie towarów i innych artykułów do sprzedaży, obsługa klienta, prawidłowe obsługiwanie kasy rejestrującej, dbanie o towar i urządzenia sklepowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe, kierunek: zasadnicze zawodowe, kierunek handel
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

książeczka sanepidu

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie