Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/21/0156
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta;- obsługa kasy fiskalnej;- przyjęcie, sprawdzanie, wykładanie towaru;- prace porządzkowe;Praca w godzinach: 6-14 i 14-22; możliwość przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność


Wymagania inne:

do przyuczenia

Miejsce pracy:

Tuszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -prace pielęgnacyjne na rabatch z roślinami jednorocznymi i bylinami,-przygotowywanie terenów pod uprawy roślin,-inne prace porządkowe na terenie Ogrodu Botanicznego, Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -przyjmowanie dostaw towarów,-rozmieszczanie towarów w magazynie i na sali sprzedaży,-ekspozycja towarów,-pomoc klientom przy zakupach,-inkasowanie należności za sprzedane...

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Pukinin
  • prace gospodarcze Wymagania inne: Wymagana sumienność, zaangażowanie i dyspozycyjność.

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - rozładowywanie dostaw- układanie towarów na regałach- wydawanie towaru sprzedawcom Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane wykształcenie...

  • Dodane: 2021-02-23