Praca: Sprzedawca


Młodzieżowe Biuro Pracy Skierniewice
Sprzedawca
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: 2/4/2021
OBOWIĄZKI:
wykładanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagana książeczka SANEPID.

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Skierniewice

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Załadunek , rozładunek dzianin i dostarczenie ich do farbiarni oraz dostawa towaru do klienta ( obszar cała Polska ) Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - produkcja dzianin bawełnianych, poliestrowych, wiskozowych, mieszanek- Możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak Wymagania inne: możliwość...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -drobne prace porządkowe wokół, wewnątrz obiektu,-dozorowanie obiektu, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -redagowanie pism,-archiwizacja dokumentów,-obsługa urządzeń biurowych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak...

  • Dodane: wczoraj