Starszy Inżynier DevOps

2024-02-13

Praca.pl Sp. z o.o.

Łódź

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Rozwiązywanie i wspieranie incydentów i problemów
  • Wsparcie w procesach zmiany
  • Analiza wymagań związanych z konserwacją rozwiązania
  • Pełnienie roli menedżera zmian w obszarze utrzymania
  • Koordynowanie i komunikacja z interesariuszami
  • Możliwość weryfikacji zmian poza standardowymi godzinami pracy
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (informatyka, ekonomia, finanse, matematyka) lub równoważne doświadczenie
  • Kilka lat doświadczenia zawodowego, zainteresowanie bankowością
  • Analityczne myślenie, umiejętność upraszczania złożonych zagadnień
  • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Certyfikat ITIL, doświadczenie w specyfikacji wymagań i zarządzaniu nimi
  • Znajomość metod agile: Scrum, Kanban
  • Umiejętność pracy z narzędziami takimi jak Helix, Confluence
  • Doświadczenie w sektorze finansowym, umiejętność pracy z Oracle SQL, Windows Server
  • Znajomość Powershell, monitorowania systemów i aplikacji, IBM MQ
  • Zdolność do samodzielnej pracy i pracy zespołowej, chęć uczenia się
  • Biegła obsługa MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne.

Powiązane