Starszy specjalista ds. cyklu życia pracownika

2024-03-18

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1251
OBOWIĄZKI:
- wykorzystuje systemy HR, w tym Workday i Portal Pracowniczy, w celu dostarczania odpowiedzi na zapytania dotyczące polityki HR, procedur lub korzystania z narzędzi HR - przeprowadza zmiany w cyklu życia pracownika w systemach HR (zatrudnienie, zmiana pracy, wypowiedzenie, urlop) - generuje dokumenty kadrowe, takie jak: umowa o pracę, aneksy, świadectwa pracy, listy referencyjne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku związanym z administracją/zarządzaniem2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku "seniorskim"

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 683,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane