Starszy specjalista ds. obsługi klienta zewnętrznego

2024-05-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2102
OBOWIĄZKI:
- samodzielne wykonywanie codziennych czynności transakcyjnych w celu spełnienia ustalonych SLA/KPI/pomiarów i przestrzegania standardowego krajobrazu procesów w dziale obsługi klienta zewnętrznego- prowadzenie terminowej komunikacji w przypadku zapytań od wewnętrznych/zewnętrznych klientów/grup zainteresowanych w języku tureckim, dotyczących czynności operacyjnych i transakcyjnych w dziale obsługi klienta zewnętrznego- przestrzeganie zgodności operacyjnej ze wszystkimi przepisami, wytycznymi wewnętrznymi/zewnętrznymi oraz wspieranie działań audytowych - sygnalizowanie wszelkie ryzyka, jeśli zostaną odkryte, i współpracować z zespołem zarządzającym w celu ich obsługi i zamknięcia w dziale obsługi klienta zewnętrznego- godziny pracy: 08:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

umiejętności analityczne i organizacyjne, orientacja na działanieumiejętność optymalizowania procesów pracybardzo dobra znajomość systemu SAP i obsługi programów pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook)w obszarze należności

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane