Praca: Staż w Dziale Zakupów


Wielton S.A. jest największym w Polsce producentem naczep, przyczep oraz zabudów na samochody ciężarowe, znajduje się też w czołówce branży w Europie i na świecie. Jesteśmy pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w produkcji i rozwijamy własną myśl technologiczną. Obecnie w centrum produkcyjnym w Wieluniu pracuje blisko 2000 osób. Każdy z nas ma za sobą własną drogę: różnimy się wiekiem, poglądami i doświadczeniem. Ale sprowadziło nas tu wspólne marzenie, by pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

 

Chcesz widzieć swój wpływ i realizować złożone projekty o dużej wartości dla biznesu?

 

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

 

Staż w Dziale Zakupów
Miejsce pracy: Wieluń
Twoje zadania:
 • wystawianie zamówień w systemie informatycznym,
 • kontakt z dostawcami,
 • wspieranie Kupców w codziennych obowiązkach,
 • analiza zapotrzebowania na materiał na podstawie zleceń produkcyjnych,
 • monitorowanie terminowości dostaw,
 • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji.
Czekamy na Ciebie, jeżeli:
 • posiadasz wykształcenie techniczne lub jesteś studentem ostatniego roku studiów technicznych ,
 • posługujesz się w stopniu dobrym językiem angielskim,
 • bardzo dobrze posługujesz się programem Ms Office, w szczególności Excel,
 • jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy i operatywny,
 • jesteś zmotywowany do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia.
Możesz zyskać:
 • aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania,
 • płatną umowę o staż absolwencki,
 • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
 • nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników,
 • rozwój kompetencji w zakresie zakupów operacyjnych,
 • atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej,
 • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, dodatkowe ubezpieczenie.
Administratorem danych osobowych udostępnianych poprzez formularz rekrutacyjny jest Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu, ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń („Wielton”). Kontakt z Administratorem Bezpieczeństwa Danych w Wielton S.A. możliwy jest drogą mailową: abd@wielton.com.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu: 511 448 798.

Dane osobowe podane w formularzu rekrutacyjnym oraz w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celu oceny kwalifikacji kandydata oraz przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybrane stanowisko. W razie wyrażenia odrębnej zgody, dane kandydata będą przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Podstawą przetwarzania udostępnionych przez kandydata danych są:

- przepis prawa (art. 221 1 kodeksu pracy), w zakresie w jakim przepisy wymagają przekazania określonych danych w celu zawarcia umowy o pracę (tj. imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia);

- zgoda udzielona przez kandydata, w zakresie pozostałych danych (np. zdjęcia) udostępnionych w CV, liście motywacyjnym i pozostałych dokumentach udzielona poprzez zamieszczenie pozostałych danych w dokumentacji aplikacyjnych;

- prawnie uzasadniony interes Wielton, w zakresie danych kandydata zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej (w uzasadnionym interesie Wielton jest sprawdzenie kwalifikacji kandydata na wybrane stanowisko).


Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy lub współpracownicy Wielton, jak też podmioty udzielające Wielton wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w tym dostawcy usług IT oraz podmioty świadczące usługi pośrednictwa w procesie rekrutacji).

Dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzenia rekrutacji. Po tym czasie dane będą przechowywane dodatkowo przez okres 6-ciu miesięcy, chyba, że kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie danych również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania od Wielton dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody), przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przysługuje Pani / Panu również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w ramach prawnie uzasadnionego interesu ze względu na szczególną sytuację.

W celu wykonania praw prosimy o kontakt z Wielton zgodnie z udostępnionymi informacjami kontaktowymi.

Podanie danych osobowych w celu rekrutacji jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wielton S.A. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi
 • Miejsce pracy: Łódź (Wyższa Szkoła Bankowa w Łodzi) Jeżeli : posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów znasz MS Office lubisz kontakt z ludźmi jesteś otwarty i nie...

 • Dodane: 2022-09-14

Spedycja Polska Spedcont Sp. z o. o.

łódzkie / Łódź
 • W czym nam pomożesz? w obsłudze zleceń przewozowych we współpracy z pracownikami innych działów firmy w przygotowywaniu analiz i raportów Czego od Ciebie oczekujemy? zaangażowania przy...

 • Dodane: 2022-09-13