Stażysta ds. Projektów Badawczo-Rozwojowych

2024-02-14

Praca.pl Sp. z o.o.

Stryków

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Stryków
Zakres obowiązków
  • Wspomaganie inicjatyw rozwojowych dotyczących systemów pomiarowych
  • Przyczynianie się do organizacji eksperymentów, przetwarzania danych oraz oceny wydajności systemów pomiarowych
  • Konstruowanie urządzeń prototypowych
  • Rozwój i ewaluacja dedykowanego oprogramowania pomiarowego
  • Efektywna praca w zespołach badawczo-rozwojowych
  • Prezentowanie wyników oraz sporządzanie raportów
Nasze wymagania
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane specjalizacje: optoelektronika, optyka, elektronika, informatyka)
  • Znajomość języków programowania (np. Python, C#, LabView)
  • Umiejętności analityczne i kompetencje w rozwiązywaniu problemów
  • Niezależność w wykonywaniu zadań oraz proaktywne podejście
  • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Kreatywne myślenie i entuzjazm dla innowacji
  • Biegła znajomość angielskiego w kontekście międzynarodowym
  • Dyspozycyjność na pełen etat
Pracodawca oferuje:
  • Ciekawą pracę i rozwojowe doświadczenia w globalnej korporacji
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet dodatkowych korzyści, w tym prywatną opiekę zdrowotną, dostęp do platformy świadczeń pozapłacowych, wsparcie finansowe dla karty sportowej MultiSport

Powiązane