Praca: Stażysta-referent

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Stażysta-referent
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/0620
OBOWIĄZKI:

obsługa urządzeń biurowych pomoc przy obsłudze dokumentów pomoc w archiwizacji dokumentów uzupełnianie i sprawdzanie teczek aktowych spraw

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim