Praca: Stażysta


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Stażysta
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0575
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji kadrowej cudzoziemców,obsługa procesów związanych z legalizacją pracy oraz pobytu cudzoziemców,prowadzenie rekrutacji oraz zatrudnianie cudzoziemców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

książeczka do celów SANEPID

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Adamed Pharma S.A.

łódzkie / Pabianice
  • Twój projekt będzie polegał na optymalizacji procesu prowadzenia Kontroli Zmian - CHC. Dodatkowo będziesz brał udział we wprowadzaniu matrycy opiniowania i zdefiniowaniu typów zmian...

  • Dodane: wczoraj

Adamed Pharma S.A.

łódzkie / Pabianice
  • Twój projekt to udział we wdrożeniu procesu accounts reconciliation oraz udział we wdrożeniu narzędzia do systemowej obsługi tego procesu. Narzędzie ma za zadanie ograniczyć ryzyko...

  • Dodane: wczoraj

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Contributing to software projects as a programmer Learning and gaining experience on the job Helping other team members with their programming tasks Good level of English Lasting passion for...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Działoszyn
  • Praca pod ścisłym nadzorem mgr farmacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: 2022-06-23