Praca: Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Stażysta
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/23/0033
OBOWIĄZKI:
Rekrutacja i przyjmowanie pracowników cudzoziemców, prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji pracowników przyjmowanych do pracy, bieżąca aktualizacja zawartych w pragramie SAP HR danych osobowych i innych danych związanych ze stosunkiem pracy pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie